CanSchool Learning Centre –це…

CanSchool – освітній проект, в якому навчаються школярі 13-15 років з різних країн і міст, отримуючи разом з канадським атестатом про повну загальну середню освіту, можливість вдосконалити англійську, проявити себе, виграти грант, стипендію під час вступу до ВНЗ.

Хочете домогтися високих результатів, здійснити мрію?

Наші переваги

null

Організоване дистанційне навчання для школярів

Сьогодні, щоб отримати канадське шкільну освіту та атестат про закінчення школи, зовсім не обов’язково відправляти 14-15-річну дитину в іншу країну. Курс унікального навчання (8-11 клас) тепер можна пройти, перебуваючи в Україні! Для жителів Києва заняття проходять в сучасному освітньому центрі (м. Хрещатик). В обладнаному офісі займається не більше 7 учнів, тричі в тиждень, з 16.00 до 18.00 (після занять в загальноосвітніх школах). Уроки проводять ліцензовані канадські педагоги за допомогою інтернет-технологій, а допомагають учням засвоїти матеріал куратори груп – носій мови з Америки і український дипломований педагог.

null

Вступ до англомовних ВУЗiв

Після трирічного навчання в CanSchool, школярі отримають дипломи канадського зразка, які визнаються в Канаді, США та європейських країнах. Такі дипломи прирівнюються до сертифікатів А-levels і дозволяють вступити практично в будь-який «англомовний» ВНЗ, коледж. Власники дипломів «High School» (OSSD) вступають до ВНЗ Канади без іспитів. Наявність диплому – це гарантія для ВНЗ достатнього рівня знань вступника.

null

Ідеальна англійська з носіями мови

Ваша мета – ідеальні знання англійської? Ви потрапили за адресою! Оскільки викладання в CanSchool йде виключно англійською, рівень знань учнів істотно підвищується, аж до ідеального, що підтверджують іспити, тести, які наші учні здають при посольстві Канади в Україні. Подальше навчання за кордоном, також не буде пов’язана з мовним бар’єром, оскільки учні постійно спілкуються з носіями мови і мають багату розмовну практику завдяки поїздкам в Канаду (мовні табори), що діє дебат-клубу, великої позакласної програмі тощо.

null

Можливість отримання стипендій, грантів, цінних призів

Проект CanSchool акредитований Міністерством Освіти Канади і має партнерів, тому наші учні, на міжнародному рівні, беруть участь у всіляких конкурсах, виграють цінні призи, гранти на навчання. Курирує даний проект відомий канадський адвокат, який надає випускникам сприяння при вступі до ВНЗ і консультує кожного підлітка щодо вибору ВНЗ, своєчасної подачі документів на стипендію та ін. Кожен учень CanSchool, займаючись в проекті, отримує лише якісні знання і, при дотриманні термінів, визначених вимог ВНЗ, може претендувати на отримання стипендії в Канадському ВУЗі!

null

Поїздки в Канаду за пільговими цінами

Всім учням CanSchool щорічно надається можливість відвідати мовні табори в Канаді на пільгових умовах. Також подібна пропозиція поширюється на викладачів англійської мови наших шкіл-партнерів. Професійне навчання англійської мови за кордоном, дає можливість в повній мірі поринути в мовне середовище, розкрити інтелектуальний і творчий потенціал, максимально розширити кругозір і … ідеально вивчити мову. Також, в рамках програми, учням надається унікальна можливість відвідати коледжі та ВНЗ Канади, поспілкуватися зі студентами і викладачами, щоб в подальшому, під час вступу, робити усвідомлений вибір.

null

Благодійні, спонсорські проекти

Всі учні CanSchool, в обов’язковому порядку, беруть участь у волонтерських, благодійних проектах, які допомагають виявити турботу, стати милосерднішими, а також згуртувати колектив, виявити лідерські, загальнолюдські якості. Канадський освітній центр також виступає спонсором різного роду спортивних змагань, надає призовий фонд на міські олімпіади з англійської мови та сприяє тому, щоб якомога більше підлітків мали можливість вивчити англійську, без знань якого в сучасному світі неможливо прожити.

Юридичний супровiд

Освітній проект CanSchool має партнерів по всьому світу і працює на результат. Наших учнів і їх батьків консультує одна з кращиaх юридичних компаній http://innakogan.com/ , яка після успішного закінчення навчання в Україні, допоможе майбутньому студенту знайти себе в Канаді. Ми не кидаємо наших учнів, а курируємо, допомагаємо, аж до моменту надходження в коледж або Вуз, а в разі потреби, і далі!

Дистанційна освіта та її переваги

Багато батьків не можуть дозволити своїй дитині навчання за кордоном. Вони бояться відпустити малюка до нової країни або не володіють необхідними фінансовими можливостями. У даному випадку ідеальним рішенням є дистанційне навчання.

Сьогодні учні старших класів можуть отримати престижну канадську середню освіту, не виїжджаючи за кордон. Надає таку можливість канадський освітній центр CanSchool, закінчивши навчання в якому, можна отримати канадський диплом про середню освіту «High School» (OSSD).

Курс навчання в центрі триває 3 роки і призначений для учнів 9, 10 і 11 класів середньоосвітніх українських шкіл. Заняття проходять 3 рази на тиждень після шкільних уроків. Навчання проводиться англійською мовою ліцензованими Міністерством Освіти Канади педагогами.

У CanSchool учні 13-15 років, можуть пройти курс навчання за канадською системою, не залишаючи своєї країни, і отримати канадський атестат. Бажаєте до нас приєднатися? Будемо раді! Заповнюйте форму реєстрації на сайті та записуйтеся на тестування Чекаємо вас в CanSchool!

Навчання з захопленням!

Навчання в Canschool – процес захоплюючий! Особливо для підлітків ! Електронні підручники підносять матеріал в аудіо і відео форматах, тестування проходить у вигляді анімаційних тестів і творчих есе, а пояснення нових уроків – по Skype проводять дипломовані канадські викладачі.

Весь процес пізнання нового пов’язаний з сучасними технологіями, гаджетами, завдяки яким школярі набувають навичок роботи з технікою, відмінні знання різних предметів англійською.
А ще, навчання в Сanschool Learning Centre – прекрасний шанс вступу до будь-якого ВНЗ Канади (нерідко зі стипендією!) І інших країн.

Щоб стати частиною нашої команди необхідно заповнити форму заявки та зареєструватися на тестування в Сanschool Learning Centre .

Успішно пройшовши тестування (письмова робота – 1 година), яке буде оцінено канадськими викладачами, майбутній учень отримає запрошення на співбесіду, куди необхідно буде прийти з документами для реєстрації . Наступний крок – підписання договору на навчання та оплата.

У Сanschool Learning Centre дбають про якість навчання кожного учня і строго контролюють відвідуваність, своєчасне виконання домашніх завдань, проектів, презентацій та ін. Саме ці завдання вирішують куратори проекту і адміністратор. Так що «списати», «спасувати» та ін. – не вийде!
Зате успішно здавши випускні іспити, які оцінять канадські педагоги, учень отримає канадський атестат, який відкриє світ безмежних можливостей для навчання в Канаді і Європі!

0
+
Годин навчання
0
+
Учнів
0
+
Випускників

Середня освіта за кордоном стає доступною

Курс навчання в центрі триває 3 роки і призначений для учнів 8, 9, 10, 11 класів загальноосвітніх українських шкіл, ліцеїв, гімназій. Проходять заняття 3 рази на тиждень після шкільних уроків. Навчання проводиться кваліфікованими педагогами англійською мовою.

Сучасна освіта в Канаді по праву визнається однією з найкращих в світі. Вонa стане надійним фундаментом для вступу в найпретижніші західні університети та початком блискучої кар’єри. Середня освіта за кордоном дозволяє отримати солідний багаж професійних знань і чудово оволодіти іноземною мовою.

Дипломи канадських бізнес-шкіл, приміром Шуліх і Ройтманс, та університетів високо цінуються в світі. Канадський університет McGill – це один із лідерів міжнародних рейтингів, який ввійшов у 20 найкращіх ВУЗів світу поруч із такими відомими університетами як Оксфорд та Кембридж. Якісна західна середня освіта надасть можливість навчатися саме у таких престижних вищих навчальних закладах світу, включаючи Йоркський університет та Університет Торонто.

Канадський освітній центр CanSchool допоможе отримати офіційну канадську середню освіту, яка надасть переваги при вступі до канадських, американських та британських ВУЗів.

Подати заявку