Загальна інформація

Канадський освітній центр CanSchool

Освітній центр був створений в Києві у 2013-му році. Керівник центру Коган Інна – успішний юрист-міжнародник, з більш ніж п’ятнадцятирічним стажем роботи у сфері українсько-канадських відносин. Організацією навчального процесу та безпосередньо викладацькою діяльністю займаються досвідчені канадські вчителі з багаторічним стажем роботи з дітьми.

У 2014 році перші учні школи здають офіційний атестаційний іспит для отримання диплому про середню освіту в Канаді. Їхня подальша мета – отримати вищу освіту за кордоном. Частина наших учнів прийняла рішення отримати вищу освіту в Канаді. Знання дисциплін канадської середньої школи, знання англійської мови та визнаний у світі канадський диплом «High School» (OSSD) значно полегшують учням процес вступу до престижних ВУЗів за кордоном і скасовує зайву і коштовну підготовку до початку вищої освіти за кордоном.

Процес навчання

Навчання в CanSchool відбувається англійською мовою, тому для вступу необхідно здати мовний тест. Заняття проводяться три рази на тиждень, по дві академічні години на день. Ліцензовані канадські викладачі проводять заняття в режимі «On-line» та відео уроків.

Всі учні канадських шкіл в обов’язковому порядку складають іспит Canadian Literacy Test. Учні CanSchool здаватимуть цей тест одночасно зі своїми канадськими однолітками.

Програма навчання розрахована на три роки. Можливе навчання екстерном або за розширеною програмою.

Обов’язковою частиною навчання є громадська зайнятість. CanSchool братиме участь у благодійних акціях і залучатиме учнів в якості волонтерів.

Після успішного закінчення курсу занять та складання іспитів, випускники отримають дипломи канадської школи «High School» (середня освіта в Канаді), що відкривають можливості вступу до вищих навчальних закладів багатьох західних країн.