Програма навчання

Програма українських загальноосвітніх шкіл пройшла процес акредитації в Міністерстві Освіти провінції Онтаріо (Канада), і певну кількість предметів у бальному вираженні зарахували в програму канадської школи CanSchool.

Предмети, які несуть загальноосвітнє навантаження (такі, наприклад, як світова історія і географія), будуть автоматично зараховані в канадський диплом. Учні канадської школи CanSchool вивчатимуть такі предмети як міжнародний бізнес, економіка, суспільний лад західних країн та інші дисципліни, які не вивчаються в українських школах.

Виходячи з цього, програму CanSchool можна звести до академічної різниці між українською та канадською загальноосвітніми шкільними програмами, акредитованої Міністерством Освіти Онтаріо.

Залежно від віку та рівня підготовки дітей канадська школа пропонує такі предмети:

01.

Для учнів 9 класів проводяться такі курси навчання:

  • англійська мова для іноземців (ESL E) або курс Grade 11 English (заняття англійської для учнів 11 класів канадської школи) або курс Релігії Світу (World Religions, Grade 12), який збільшує словниковий запас і змушує учнів міркувати та дискутувати на філософські теми;
  • цивільне та соціальне суспільство іноземних країн (курс Career Studies/Civic), які є обов’язковими предметами в Канаді; додатково проводиться професійна підготовка до здачі обов’язкового в Канаді загальноосвітнього тесту (Canadian Literacy Test).

02.

Для учнів 10 класів проводиться:

  • навчання англійській мові по курсу для учнів 11 класів канадської школи (курс Grade 11 English), або Основи Економіки (Analyzing Economics, Grade 12), або індивідуальний предмет на вибір залежно від побажань учня;
  • вивчення стандартів міжнародного бізнесу (курс International Business), в кінці якого учні створюють модель власного бізнесу та пропонують розвивати її в умовах глобалізації на міжнародному рівні.

03.

Для учнів 11 класів проводиться:

  • навчання англійській мові за програмою для школярів 12 класів (курс Grade 12 English), що є обов’язковим предметом;
  • вивчення поглиблених курсів математики (Advanced Functions, Grade 12) або основ астрономії (курс Earth and Space, Grade 12). Також можливий вибір індивідуального предмета в залежності від побажань учня.

Даний підбір предметів повністю відповідає вимогам Міністерства Освіти для видачі атестата про середню освіту в Канаді.

Всі вчителі, які працюють в освітній канадській школі, мають відповідні ліцензії та високу кваліфікацію.